Język

Blogi

Jak przyciągnąć kobiety?

1. Pokaż się!

Ktoś kiedyś powiedział, że pojawia się dziewięćdziesiąt procent sukcesu. Musisz wyjść z domu. Musisz sporządzić plan, a następnie podjąć działania niezbędne do wykonania planu. Wyjmij swój kalendarz, zadzwoń do znajomych i udaj się w podróż. Kiedy uzgadniasz, że pójdziesz gdzieś z ludźmi, istnieje prawdopodobieństwo, że to zrobisz.

2. Bądź przyjazny

Jeśli czujesz się nieśmiały lub niezręcznie społecznie, musisz poćwiczyć rozmowę z nieznajomymi. Idź do centrum handlowego i znajdź miłego faceta, którego nie znasz. Zadaj mu pytanie. Powtarzaj ten proces w kółko. Ta technika działa! Następnie, gdy znajdziesz się w otoczeniu towarzyskim, przejrzyj pokój w poszukiwaniu interesującej kobiety, podejdź do niej i zadaj jej pytanie. Jeśli ją lubisz, mów dalej. Sukces oznacza, że ​​musisz być przyjazny. Praktykuj życzliwość. To działa!

3. Pielęgnacja się liczy

Kobiety lubią mężczyzn, którzy są czysti, zadbani i dobrze pachną. Woda po goleniu nie powinna krzyczeć po wejściu do pokoju, ale delikatny męski zapach jest atrakcyjny. Konieczne są czyste paznokcie, ręce, włosy i ubrania. Przejdź przez swoją garderobę i zapytaj koleżankę, co dobrze na tobie wygląda. Nie wychodź z domu z brudem lub niechlujstwem. Nigdy nie wiadomo, kiedy właściwa kobieta przekroczy twoją ścieżkę.

4. W twoich oczach jest magia!

Kobiety są przyciągane do mężczyzn, którzy patrzą im w oczy podczas rozmowy. Ale oto najważniejszy sekret, o którym niewielu ludzi wie, powiedzianych przez eksperta kolorystów: noś coś w kolorze oczu i zauważ, jak pociągają cię ludzie. W rzeczywistości oczy mają wiele odcieni kolorów. Zidentyfikuj, czym dokładnie są, a następnie wybierz odzież pasującą do jednego z tych kolorów. Jeden z moich klientów, który kiedyś miał problem z przyciągnięciem kobiet, nosił w oczach koszulę koloru zielonego i stał się nieodparty!

5. Dopracuj swoje umiejętności komunikacyjne

Dowcip i humor mogą być ujmujące, ale nie pozwól, by ześlizgnęły się granice poniżania siebie lub innych ludzi. Kobiety lubią mężczyzn, którzy słuchają, a następnie odzwierciedlają im to, co usłyszeli. Słuchanie kobiecej rozmowy sprawia, że ​​jesteś bardzo atrakcyjny w jej oczach.

6. Mieć obiecującą przyszłość

Kobiety pociągają mężczyznę z wielką karierą lub świetnym planem kariery. Nie ma znaczenia, jak odnosi sukcesy - chce wiedzieć, że facet może się nią zająć, jeśli będzie tego potrzebować.

7. Postawa wpływa na wszystko

Unikaj obwiniania i narzekania, a także mówienia o swoim byłym, szefie lub kimkolwiek, kogo czujesz się ofiarą. Jeśli masz jakieś prześladowania z przeszłości, skorzystaj z porady. Entuzjazm, pewność siebie i optymistyczne spojrzenie na życie są bardzo seksowne.
 
Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przyciągnąć kogo chcesz. Poleruj swoje najlepsze cechy, skupiaj się na swoich mocnych stronach zamiast swoich ograniczeń i ciesz się swoją nowo odkrytą mocą. Wszystko, czego musisz się nauczyć, aby przyciągnąć kobiety i mieć więcej randek, to te siedem tajemnic.
 
Odwiedź https://www.loveawake.com, aby uzyskać więcej wskazówek, umiejętności i wglądu w randki, relacje, single i miłość. Subskrybuj nasz biuletyn randkowy od trenera singla, trenera życia i felietonisty syndykowanego Alexa Wise'a. Copyright 2009-2020, Alex Wise. (Uwaga: przedrukuj ten artykuł w przypadku źródła).

Czy chcesz więcej randkowy?

© Copyright 2020. All rights reserved. Loveawake Polska - Darmowy portal randkowy

Czy chcesz mieć więcej randek, a mniej siedzieć w domu? Czy chcesz wychodzić częściej, aby mieć większy wybór tego, kogo chcesz dla partnera? Czy wiesz, jak to osiągnąć?
 
Istnieją określone strategie i plany, aby mieć więcej dat, więcej możliwości wyboru i więcej zabawy. Wiele z tych wskazówek odkryto jako kroki do udanego biznesu i można je zastosować do skutecznego pozyskiwania większej liczby osób, które mogą cię zaprosić. Oto sześć kroków, aby uzyskać więcej randkowy:

Jaki jest twój cel

Czy masz jasno określony cel przyciągnięcia większej liczby osób do swojego życia? Jeśli nie, dlaczego nie? Wskaż powód, dla którego uważasz, że nie umawiasz się na randki, i zacznij pracować nad zaspokojeniem swoich potrzeb. Czy potrzebujesz uporządkować swój dom finansowy? Czy musisz iść na siłownię, poćwiczyć i nabrać formy? Potrzebujesz przeróbki? A może brakuje ci pewności siebie? Zadaj sobie pytanie, co Cię powstrzymuje, i podejmij kroki, aby temu zaradzić. Pomoc jest dostępna, jeśli o nią poprosisz.

Jakie masz plany na więcej terminów?

W życiu niewiele się dzieje, chyba że coś z tym zrobisz. Czy masz jakieś strategie poznawania ludzi? A może próbowałeś wyjść kilka razy, nie miałeś szczęścia i zrezygnowałeś? Nadszedł czas, aby wyjąć swój kalendarz, zaplanować z niektórymi znajomymi, aby w tym miesiącu udać się do miejsc, zadzwonić do ludzi i powiedzieć, że chcesz się z kimś spotkać, i zajrzeć do internetowego serwisu randkowego. Zrób coś.

Czy dotrzymujesz słowa przed sobą i innymi?

Upewnij się, że jesteś przed kimś odpowiedzialny. Dlatego ważne jest, aby wspólnie z przyjaciółmi planować miejsca. Powiedz swojemu najlepszemu przyjacielowi, co zamierzasz zrobić, aby spotkać się z przyszłymi datami, a następnie bądź odpowiedzialny za to. Jeśli nie wiesz, jak być odpowiedzialnym przed przyjacielem lub członkiem rodziny w związku ze swoimi planami i obietnicą poznania ludzi, zatrudnij trenera.

Czy wierzysz, że nigdy nie spotkasz kogoś wspaniałego dla siebie?

Sprawdź swoje przekonania. Jeśli myślisz, że nie możesz czegoś zrobić, nie zrobisz tego. Zamień swoje negatywne myśli na słowa zachęty. Jeśli będziesz to robił wystarczająco często, zaczniesz wierzyć w swój nowy głos.

Czy masz system wsparcia?

Potrzebujesz sojuszników w swoim kącie, kibicując ci, zachęcając do spotkania z ludźmi. Naucz się rozpoczynać rozmowy, gdy poznajesz nowych ludzi, buduj przyjaźnie, bądź hojny wobec tych, na których ci zależy, i dbaj o siebie przez cały czas.

Czy oklaskujesz własne wysiłki?

Często, gdy próbujemy nauczyć się nowych umiejętności i pewności siebie, jeśli nie postępujemy zgodnie z naszymi oczekiwaniami, jesteśmy sami. Za każdym razem, gdy starasz się odwiedzać miejsca i docierać do ludzi, bez względu na to, jak się okaże, klepnij się po plecach za próbę.
 
Istnieje wiele interesujących, wspaniałych, cudownych ludzi, z którymi możesz się spotkać. Chcesz więcej dat? Jeśli tak, pomyśl o powyższym. Twoje życie randkowe czeka na Ciebie
Wyświetlanie 2 rezultatów.