Język

Blogi

« Powrót

Jak przyciągnąć kobiety?

1. Pokaż się!

Ktoś kiedyś powiedział, że pojawia się dziewięćdziesiąt procent sukcesu. Musisz wyjść z domu. Musisz sporządzić plan, a następnie podjąć działania niezbędne do wykonania planu. Wyjmij swój kalendarz, zadzwoń do znajomych i udaj się w podróż. Kiedy uzgadniasz, że pójdziesz gdzieś z ludźmi, istnieje prawdopodobieństwo, że to zrobisz.

2. Bądź przyjazny

Jeśli czujesz się nieśmiały lub niezręcznie społecznie, musisz poćwiczyć rozmowę z nieznajomymi. Idź do centrum handlowego i znajdź miłego faceta, którego nie znasz. Zadaj mu pytanie. Powtarzaj ten proces w kółko. Ta technika działa! Następnie, gdy znajdziesz się w otoczeniu towarzyskim, przejrzyj pokój w poszukiwaniu interesującej kobiety, podejdź do niej i zadaj jej pytanie. Jeśli ją lubisz, mów dalej. Sukces oznacza, że ​​musisz być przyjazny. Praktykuj życzliwość. To działa!

3. Pielęgnacja się liczy

Kobiety lubią mężczyzn, którzy są czysti, zadbani i dobrze pachną. Woda po goleniu nie powinna krzyczeć po wejściu do pokoju, ale delikatny męski zapach jest atrakcyjny. Konieczne są czyste paznokcie, ręce, włosy i ubrania. Przejdź przez swoją garderobę i zapytaj koleżankę, co dobrze na tobie wygląda. Nie wychodź z domu z brudem lub niechlujstwem. Nigdy nie wiadomo, kiedy właściwa kobieta przekroczy twoją ścieżkę.

4. W twoich oczach jest magia!

Kobiety są przyciągane do mężczyzn, którzy patrzą im w oczy podczas rozmowy. Ale oto najważniejszy sekret, o którym niewielu ludzi wie, powiedzianych przez eksperta kolorystów: noś coś w kolorze oczu i zauważ, jak pociągają cię ludzie. W rzeczywistości oczy mają wiele odcieni kolorów. Zidentyfikuj, czym dokładnie są, a następnie wybierz odzież pasującą do jednego z tych kolorów. Jeden z moich klientów, który kiedyś miał problem z przyciągnięciem kobiet, nosił w oczach koszulę koloru zielonego i stał się nieodparty!

5. Dopracuj swoje umiejętności komunikacyjne

Dowcip i humor mogą być ujmujące, ale nie pozwól, by ześlizgnęły się granice poniżania siebie lub innych ludzi. Kobiety lubią mężczyzn, którzy słuchają, a następnie odzwierciedlają im to, co usłyszeli. Słuchanie kobiecej rozmowy sprawia, że ​​jesteś bardzo atrakcyjny w jej oczach.

6. Mieć obiecującą przyszłość

Kobiety pociągają mężczyznę z wielką karierą lub świetnym planem kariery. Nie ma znaczenia, jak odnosi sukcesy - chce wiedzieć, że facet może się nią zająć, jeśli będzie tego potrzebować.

7. Postawa wpływa na wszystko

Unikaj obwiniania i narzekania, a także mówienia o swoim byłym, szefie lub kimkolwiek, kogo czujesz się ofiarą. Jeśli masz jakieś prześladowania z przeszłości, skorzystaj z porady. Entuzjazm, pewność siebie i optymistyczne spojrzenie na życie są bardzo seksowne.
 
Masz wszystko, czego potrzebujesz, aby przyciągnąć kogo chcesz. Poleruj swoje najlepsze cechy, skupiaj się na swoich mocnych stronach zamiast swoich ograniczeń i ciesz się swoją nowo odkrytą mocą. Wszystko, czego musisz się nauczyć, aby przyciągnąć kobiety i mieć więcej randek, to te siedem tajemnic.
 
Odwiedź https://www.loveawake.com, aby uzyskać więcej wskazówek, umiejętności i wglądu w randki, relacje, single i miłość. Subskrybuj nasz biuletyn randkowy od trenera singla, trenera życia i felietonisty syndykowanego Alexa Wise'a. Copyright 2009-2020, Alex Wise. (Uwaga: przedrukuj ten artykuł w przypadku źródła).
Następny
Komentarze
URL trackback'a:

[...] Hi Heather: As usual Jeff hit the nail on the head. Heather doesn���t have a next move – but IMHO the confused boyfriend does. My advice is just sit back and observe what he does next. You���ve... [...] Czytaj więcej
Zamieszczone 16.07.20 15:16.
[...] I can say with all honesty that the necklace was left on accident. But have in the past certainly left something behind to���ahem���follow up re: it. Anyway, we are talking now and have seen each... [...] Czytaj więcej
Zamieszczone 16.07.20 15:21.