Język

Blogi

« Powrót

Czy chcesz więcej randkowy?

© Copyright 2020. All rights reserved. Loveawake Polska - Darmowy portal randkowy

Czy chcesz mieć więcej randek, a mniej siedzieć w domu? Czy chcesz wychodzić częściej, aby mieć większy wybór tego, kogo chcesz dla partnera? Czy wiesz, jak to osiągnąć?
 
Istnieją określone strategie i plany, aby mieć więcej dat, więcej możliwości wyboru i więcej zabawy. Wiele z tych wskazówek odkryto jako kroki do udanego biznesu i można je zastosować do skutecznego pozyskiwania większej liczby osób, które mogą cię zaprosić. Oto sześć kroków, aby uzyskać więcej randkowy:

Jaki jest twój cel

Czy masz jasno określony cel przyciągnięcia większej liczby osób do swojego życia? Jeśli nie, dlaczego nie? Wskaż powód, dla którego uważasz, że nie umawiasz się na randki, i zacznij pracować nad zaspokojeniem swoich potrzeb. Czy potrzebujesz uporządkować swój dom finansowy? Czy musisz iść na siłownię, poćwiczyć i nabrać formy? Potrzebujesz przeróbki? A może brakuje ci pewności siebie? Zadaj sobie pytanie, co Cię powstrzymuje, i podejmij kroki, aby temu zaradzić. Pomoc jest dostępna, jeśli o nią poprosisz.

Jakie masz plany na więcej terminów?

W życiu niewiele się dzieje, chyba że coś z tym zrobisz. Czy masz jakieś strategie poznawania ludzi? A może próbowałeś wyjść kilka razy, nie miałeś szczęścia i zrezygnowałeś? Nadszedł czas, aby wyjąć swój kalendarz, zaplanować z niektórymi znajomymi, aby w tym miesiącu udać się do miejsc, zadzwonić do ludzi i powiedzieć, że chcesz się z kimś spotkać, i zajrzeć do internetowego serwisu randkowego. Zrób coś.

Czy dotrzymujesz słowa przed sobą i innymi?

Upewnij się, że jesteś przed kimś odpowiedzialny. Dlatego ważne jest, aby wspólnie z przyjaciółmi planować miejsca. Powiedz swojemu najlepszemu przyjacielowi, co zamierzasz zrobić, aby spotkać się z przyszłymi datami, a następnie bądź odpowiedzialny za to. Jeśli nie wiesz, jak być odpowiedzialnym przed przyjacielem lub członkiem rodziny w związku ze swoimi planami i obietnicą poznania ludzi, zatrudnij trenera.

Czy wierzysz, że nigdy nie spotkasz kogoś wspaniałego dla siebie?

Sprawdź swoje przekonania. Jeśli myślisz, że nie możesz czegoś zrobić, nie zrobisz tego. Zamień swoje negatywne myśli na słowa zachęty. Jeśli będziesz to robił wystarczająco często, zaczniesz wierzyć w swój nowy głos.

Czy masz system wsparcia?

Potrzebujesz sojuszników w swoim kącie, kibicując ci, zachęcając do spotkania z ludźmi. Naucz się rozpoczynać rozmowy, gdy poznajesz nowych ludzi, buduj przyjaźnie, bądź hojny wobec tych, na których ci zależy, i dbaj o siebie przez cały czas.

Czy oklaskujesz własne wysiłki?

Często, gdy próbujemy nauczyć się nowych umiejętności i pewności siebie, jeśli nie postępujemy zgodnie z naszymi oczekiwaniami, jesteśmy sami. Za każdym razem, gdy starasz się odwiedzać miejsca i docierać do ludzi, bez względu na to, jak się okaże, klepnij się po plecach za próbę.
 
Istnieje wiele interesujących, wspaniałych, cudownych ludzi, z którymi możesz się spotkać. Chcesz więcej dat? Jeśli tak, pomyśl o powyższym. Twoje życie randkowe czeka na Ciebie
Poprzedni
Komentarze
URL trackback'a:

[...] Hi Heather: As usual Jeff hit the nail on the head. Heather doesn���t have a next move – but IMHO the confused boyfriend does. My advice is just sit back and observe what he does next. You���ve... [...] Czytaj więcej
Zamieszczone 16.07.20 15:16.
[...] I can say with all honesty that the necklace was left on accident. But have in the past certainly left something behind to���ahem���follow up re: it. Anyway, we are talking now and have seen each... [...] Czytaj więcej
Zamieszczone 16.07.20 15:21.